Działka rolna przy samym lesie

lokalizacja: Kleszczów

180 000 PLN

39 PLN / m2

Opis nieruchomości

SPRZEDANA

Na sprzedaż urokliwa działka rolna umiejscowiona przy samym lesie w miejscowości Kleszczów, gmina Zabierzów. Jest to okolica, gdzie jest dużo szlaków turystycznych - spacerowych, rowerowych. Niedaleko od działki biegnie rowerowa trasa - "Szlak Orlich Gniazd".

LOKALIZACJA

Działka jest położona na skraju miejscowości, poza linią zabudowy. Ma dostęp do drogi wewnętrznej, którą zarządza wójt gminy. W bezpośrednim sąsiedztwie działki jest las, który nam się ciągnie od samego Zabierzowa. Jest tam kilka szlaków turystycznych i punktów widokowych. Świetne miejsce na spacer lub grzyby. W okolicy jest stadnina koni

Lokalizacja działki na Google:
https://maps.app.goo.gl/o5RAwsLzPr6NUdy59
GPS: 50.106520, 19.734263

ODLEGŁOŚCI

Do centrum Krakowa - 20 km (ok. 30 min jazdy samochodem).
Przystanek autobusowy w Kleszczowie - 1,5 km - linia 918, 218 (Kraków Bronowice Małe przy pętli tramwajowej - Zabierzów PKP Szybka Kolej Aglomeracyjna). Dojedziemy do Krakowa lub do dworca w Zabierzowie, gdzie przesiądziemy się na Szybką Kolej.
Rynek w Zabierzowie - 7 km (szkoła, Urząd Gminy, usługi, dworzec kolejowy)
Lidl oraz Biedronka w Zabierzowie - ok. 8 km. (12 minut jazdy samochodem)


NIERUCHOMOŚĆ

Działka nr 8/3,
Kleszczów, gmina Zabierzów.
Identyfikator działki: 120616_2.0009.8/3

Oznaczenie użytków i klas - RIIIa.

Wymiary ok. 62 x 70 m.

Woda w odległości ok. 150 m.
Prąd - ok. 200 m.
Uzbrojenie terenu widoczne na geoportal.gov.pl

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - przeznaczenie: 7R - tereny rolnicze.

Link do planu - https://sip.gison.pl/zabierzow

§ 40 1. Wyznacza się TERENY ROLNICZE (1R - 11R).


2. Jako przeznaczenie podstawowe terenów R ustala się: uprawy polowe oraz rolnicze użytki zielone, uprawy ogrodnicze i sady.

3. Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji obiektów i urządzeń, w tym:

1) budynków bezpośrednio związanych z produkcją rolną (np. budynki inwentarskie, stodoły, silosy na produkty rolne, wiaty na sprzęt rolny, szklarnie, pieczarkarnie itp.) poza strefą ochrony szczególnych wartości przyrodniczych i krajobrazowych;

2) niewydzielonych na rysunku planu dojść pieszych i dojazdów do gruntów rolnych;
3) sieci, urządzeń i obiektów infrastruktury technicznej zgodnie z przepisami odrębnymi; 4. Ustala się następujące warunki zagospodarowania terenów:

1) możliwość utrzymania istniejącej zabudowy, zgodnie z § 9 pkt 3 lit. a i lit. b oraz § 8 ust. 5;

2) zakaz lokalizacji nowej zabudowy mieszkaniowej, usługowej, gospodarczej i garażowej z zastrzeżeniem § 9
pkt 3 lit. a i lit. b;

3) dopuszcza się przebudowę i rozbudowę sieci, urządzeń i obiektów infrastruktury technicznej, zgodnie z przepisami odrębnymi.

5. W działaniach inwestycyjnych w zakresie zagospodarowania poszczególnych terenów R należy również uwzględniać indywidualne warunki i ograniczenia, wynikające z położenia terenu objętego inwestycją w strefach bądź obszarach o szczególnych warunkach zagospodarowania, o których mowa w rozdziale II. Indywidualne warunki i ograniczenia dotyczące poszczególnych terenów R należy identyfikować na podstawie rysunku planu i odpowiednich ustaleń tekstowych, w szczególności ustaleń zawartych w § 8 - § 23.
Jura Matwiejuk
Agent Nieruchomości
tel. 696 999 757


Masz do sprzedania dom, działkę, mieszkanie?
Szybko i skutecznie zajmę się sprzedażą w Twoim imieniu, także jeśli mieszkasz w innej części kraju lub za granicą. Pomogę w wycenie, znajdę nabywcę, dopilnuję wszystkich formalności, ograniczając Twoje zaangażowanie w cały proces sprzedaży do minimum.

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Matwiejuk Nieruchomości

Jura Matwiejuk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.