Działka w cichym miejscu

lokalizacja: Janowice

220 000 PLN

220 PLN / m2

Opis nieruchomości

REZERWACJA

Na sprzedaż działka budowlana 1000 m2 w Janowicach, gmina Wieliczka. Ciche i spokojnie miejsce w otoczeniu łąk i bardzo luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. Działka ma dostęp do drogi publicznej oraz komplet mediów w zasięgu. Do Wieliczki 5 km, a do Krakowa 9 km.

Lokalizacja:
Działka jest położona w Janowicach, niedużej miejscowości na południu Krakowa i Wieliczki. Do Krakowa dojedziemy w ok. 15 min. W najbliższej okolicy jest kilka domów jednorodzinnych, bardzo luźna zabudowa. Dookoła łąki, a z nieruchomości mamy widok na pobliskie wzgórza. W odległości ok. 350 m od nieruchomości jest przystanek autobusu J1, który jedzie do Wieliczki i jest skomunikowany z koleją podmiejską, którą szybko dojedziemy do centrym Krakowa lub na lotnisko Balice.

Szkoła podstawowa w Janowicach jest 1 km od nieruchomości. W miejscowości jest również sklep spożywczy, boisko, świetlica.

Działka:
Na zdjęciach jest przedstawiona propozycja podziału działki i wydzielenia z większej nieruchomości działki o wielkości 1000 mkw.
Cena dotyczy działki 1000 mkw + udziałów w drodze wewnętrznej, która również będzie wydzielona, a nabywca razem z działką zakupi udziały w drodze wewnętrznej.

Do podziału jest działka nr 352/7, obręb Janowice.
Z powyższej działki zostanie wydzielona działka o wielkości 1000 mkw + droga wewnętrzna.

Wymiary orientacyjne działki:
- długość od drogi gminnej ok. 14,8 m, po drugiej stronie - mamy ok. 32 m,
- szerokość działki - ok. 41 - 43 m. 

Działka leży bezpośrednio przy drodze gminnej KDD. Sieć gazowa jest na sąsiedniej działce. Linia energetyczna jest tuż przy działce, a sieć wodociągowa znajduje się bezpośrednio na działce, która zostanie wydzielona. W tej chwili nie ma kanalizacji, a ścieki można odprowadzać do szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. 

Przeznaczenie:
Cała działka 352/7 jest w miejscowym planie zagospodarowanie przeznaczona pod zabudowę MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe. Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji zabudowy usługowej wolnostojącej.

W MPZP mamy następujące warunki zagospodarowania terenów:
- wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 30%
- wskaźnik terenu biologicznie czynnego, nie może być niższy niż 70%
- powierzchnia nowo wydzielonych działek nie może być mniejsza niż 1000 m2.
- szerokość frontu nowo wydzielonej działki nie może być mniejsza niż 18 m.
Wysokość zabudowy nie może przekraczać:
- 11 m dla budynków mieszkalnych
- 5 m dla budynków garażowy i gospodarczych

Nasza opinia:
- ciche i spokojne miejsce
- ślepa uliczka odsunięta od ruchliwej drogi
- luźna zabudowa dookoła, co ma wpływ na czystość powietrza
- szybki dojazd do Wieliczki i Krakowa
- przystanek komunikacji miejskiej i świetny dojazd do Wieliczki i Krakowa


Zainteresowany? Skontaktuj się ze mną pod numerem 696 999 757 lub poprzez formularz kontaktowy.

Jura Matwiejuk
Agent Nieruchomości


Masz do sprzedania dom, działkę, mieszkanie?

Szybko i skutecznie zajmę się sprzedażą w Twoim imieniu, także jeśli mieszkasz w innej części kraju lub za granicą. Pomogę w wycenie, znajdę nabywcę, dopilnuję wszystkich formalności, ograniczając Twoje zaangażowanie w cały proces sprzedaży do minimum.

Kontakt do opiekuna:

Matwiejuk Nieruchomości

Jura Matwiejuk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.