O nas

Nazywam się Jura Matwiejuk i od kilku lat zmieniam na lepsze rynek pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie marketingowe oraz wiedzę prawną wykorzystuję do skutecznej sprzedaży nieruchomości moich Klientów.

Mam za sobą kilka lat owocnej pracy w jednym z największych sieciowych biur pośrednictwa sprzedaży nieruchomości w Polsce, gdzie byłem jednym z najskuteczniejszych Agentów. Obecnie jestem właścicielem własnego biura pośrednictwa i działam pod marką - Matwiejuk Nieruchomości.
 
Matwiejuk Nieruchomości to firma, która zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i dba o najwyższe standardy w branży. Pomożemy w sprzedaży Twojej nieruchomości. Wykorzystujemy nowoczesny marketing do promocji i skutecznej sprzedaży. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala osiągać wysokie ceny sprzedaży nieruchomości naszych Klientów oraz negocjować najlepsze warunki zakupu.

Co robimy?

Specjalizujemy się w sprzedaży domów i działek. Skutecznie sprzedajemy również mieszkania, a także pomagamy naszym Klientom w zakupie i wynajmie nieruchomości.

Jak to robimy?

1. Najpierw poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania.
2. Oszacujemy najlepszą cenę sprzedaży na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia.
3. Odpowiednio przygotujemy nieruchomość do sprzedaży.
4. Zabezpieczymy cały proces sprzedaży nieruchomości - od przygotowania profesjonalnego ogłoszenia poprzez znalezienie Klienta i wynegocjowanie odpowiedniej ceny.
5. Bezpiecznie sfinalizujemy transakcję.
6. Będziemy z Klientem na każdym etapie sprzedaży, doradzając i informując o wszystkich krokach.

W przypadku zakupu nieruchomości, znajdziemy wymarzoną nieruchomość, która będzie dopasowana do oczekiwań i potrzeb Klienta. Zweryfikujemy stan prawny, wynegocjujemy najlepszą cenę i pomożemy bezpiecznie ją zakupić.

Wynajem również nie jest dla nas obcy i jeżeli potrzebujesz, żeby ktoś się zajął znalezieniem dla Ciebie zweryfikowanego Najemcy, to również dobrze trafiłeś.


Zapraszamy do współpracy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.