Piękna działka w obrębie Ojcowskiego Parku

lokalizacja: Sąspów

300 000 PLN

13 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka 2,38 ha umiejscowiona w Sąspowie i położona w granicach Ojcowskiego Parku Narodowego. Działka jest w obrębie Parku przy wejściu do Parku od strony miejscowości Sąspów. Piękna duża działka częściowo zalesiona.

W odległości 100 m od działki znajduje się Willa "Koziarnia". Dwór ziemiański zachowany z okresu 20-lecia międzywojennego, gdzie obecnie się mieści Obserwatorium Sejsmologiczne.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Działka jest położona w malowniczym miejscu na skrzyżowaniu ulic Słupianka i Spacerowa. Dojazd do działki jest drogą szutrową, wzdłuż której biegnie szlak turystyczny prowadzący w głąb Parku. Działka ma nieregularny kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok. 56 m i długości ok. 368 m. Na końcu działki, mamy las oraz tuż za działką duży wąwóz.
Tylna część działki jest położona na wgórzu i ma spadek w kierunku północno-wschodnim.

Lokalizacja działki na Google:
https://maps.app.goo.gl/X8FsUNbt3pjqHN179
GPS: 50.220852, 19.800846

W okolicy pełna infrastruktura turystyczna, którą oferuje Ojcowski Park Narodowy - szlaki piesze, rowerowe, jaskinie, skałki.

Działka bez możliwości zabudowy. Jest to w większości teren zieleni nieurządzonej, zieleni leśnej oraz strefa Ojcowskiego Parku Narodowego.

Media.
Woda jest na działce - ok. 50 m od strony drogi działkę przecina wodociąg.
Prąd jest tuż obok.

Działkę można przeznaczyć na rekreację, pasiekę, glamping, kemping, szkolenia survivalowe lub innego rodzaju działalność, która będzie zgodna z obowązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. 

Odległość do ścisłego centrum Krakowa ok. 30 km.
Najbliższy sklep w Woli Kalinowskiej - ok. 900 m.

OPIS

Sąspów, gm. Jerzmanowice-Przeginia
Działka nr: 965
Identyfikator działki: 120604_2.0007.965

Oznaczenie użytków i klas:
LsIV - Lasy
PsIV - Pastwiska trwałe
PsV - Pastwiska trwałe
RIVa - Grunty orne
RIVb - Grunty orne

PRZEZNACZENIE DZIALKI

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, gdzie jest przeznaczona na cele zieleni nieurządzonej o szczególnym znaczeniu przyrodniczym ozn. symb. "ZN", zieleni leśnej ozn. symb. "ZL", w strefie "O" Ojcowskiego Parku Narodowego.

Link do Miejscowego Planu Zagospodarowanie Przestrzennego
https://krakowski.e-mapa.net/
https://rastry.gison.pl/mpzp-public/jerzmanowiceprzeginia/uchwaly/saspow.pdf

Zainteresowany? Zadzwoń, udzielę wszelkich informacji.

Jura Matwiejuk
Agent Nieruchomości
Licencja nr: 29740.
tel. 696 999 757

Masz do sprzedania dom, działkę, mieszkanie?
Szybko i skutecznie zajmę się sprzedażą w Twoim imieniu, także jeśli mieszkasz w innej części kraju lub za granicą. Pomogę w wycenie, znajdę nabywcę, dopilnuję wszystkich formalności, ograniczając Twoje zaangażowanie w cały proces sprzedaży do minimum.

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Matwiejuk Nieruchomości

Jura Matwiejuk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.