Działka budowlana z dobrym dojazdem do Krakowa.

lokalizacja: Suchoraba

199 900 PLN

192 PLN / m2

Opis nieruchomości

Działka budowlana 1040 m2 w Suchorabie, gmina Niepołomice tuż obok Drogi Krajowej 94 (stara A4). Na działce garaż blaszany.

Lokalizacja:
Działka jest położona w Suchorabie, 10 kilometrów od Wieliczki i Niepołomic, 17 km do Bochni. Ze względu na nieduży ruch na DK94 do Krakowa dojedziemy w ok. 15 min. W najbliższej okolicy są tylko trzy domy jednorodzinne, dwa są widoczne bezpośrednio z działki. Dookoła pola uprawne i gospodarstwa rolne. W odległości ok. 250 m od nieruchomości jest przystanek (BUS).

Działka:
Nieruchomość ma powierzchnię 1 040 mkw.
Wymiary:
- długość działki wynosi ok 60 metrów,
- szerokość działki jest zmienna - mamy ok 10 metrów przy samej drodze, ok. 19 metrów na środku i ok. 22 metry przy południowej granicy, na końcu działki. Nieruchomość ma spadek w kierunku północnym.
Działka leży bezpośrednio przy Drodze Krajowej pomiędzy Wieliczką a Bochnią. W granicy działki mamy sieć gazową. Linia energetyczna i wodociągowa znajdują się na sąsiedniej działce. Istnieje możliwość zrobienia własnego ujęcia wody w postaci studni głębinowej.

Przeznaczenie:
Cała działka jest przeznaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną (3MN3) w formie budynków wolnostojących lub bliźniaczych. Dopuszczona jest również zabudowa usługowa.
Wysokość zabudowy - 9 metrów.
Wskaźnik powierzchni zabudowy - maksymalnie 30%.
Wskaźnik terenu biologicznie czynnego - minimum 50%.

Działka jest ogrodzona - z jednej strony mamy ogrodzenie panelowe, pozostała część działki jest ogrodzona siatką jako ogrodzenie tymczasowe. Do tej pory działka była wykorzystywana do weekendowej rekreacji. Jest blaszany garaż na narzędzia i sprzęt ogrodowy, jest również miejsce do ustawienia kompletu wypoczynkowego, leżaków lub stołu z krzesłami. Można spokojnie wypoczywać, grillować.
Działka jest obsadzona tujami, świerkami, są dwa większe orzechy, które dają cień w upalne dni, dodatkowo są piękne krzaki malin, borówek, porzeczki.
Nr działki 271/1, obręb Suchoraba.

Nasza opinia:
- działka od razu po zakupie świetnie nadaje się na rekreację
- teren zagospodarowany
- na działce jest balaszany garaż, który zmieści wszystkie niezbędne narzędzia.
- szybki dojazd do Krakowa, Wieliczki, Bochni
- dostęp do drogi DK94, na której, po otwarciu A4, panuje nieduży ruch

Zainteresowany? Skontaktuj się ze mną pod numerem 696 999 757 lub poprzez formularz kontaktowy.

Jura Matwiejuk
Agent Nieruchomości


Masz do sprzedania dom, działkę, mieszkanie?

Szybko i skutecznie zajmę się sprzedażą w Twoim imieniu, także jeśli mieszkasz w innej części kraju lub za granicą. Pomogę w wycenie, znajdę nabywcę, dopilnuję wszystkich formalności, ograniczając Twoje zaangażowanie w cały proces sprzedaży do minimum.

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Matwiejuk Nieruchomości

Jura Matwiejuk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.